Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Religijna wojna na billboardy w Lublinie

Utworzony przez pin, 5 października 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
gacek napisał:
Uderz w stół a nożyce się odezwą! Jak widać wpjującym ateuszom bardzo przeszkadzają plakaty nawołujące do nawrócenia, a skoro oni nie wierzą to, logika, nie powinno ich to obchodzić, prawda? A jednak obchodzi, więc wyszło że cała akcja ateuszy to kolejna odsłona wojny z religią oraz robienia z siebie kolejnych wielce uciśnionych i poszkodowanych tak jak to robią np. homoseksualiści.
zacznijmy od tego, komu najpierw nie spodobały sie plakaty ateistyczne... bo chyba to katolicy zaczęli drzeć ryje, że plakaty ateistyczne sie pojawiły... więc wypowiedź całkowicie nie pasująca do zaistniałych faktów, która to z kolei pokazała jacy malutcy sa katolicy ze swoimi malutkimi rozumkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz napisał:
Tak jest najprościej. Jakiś tam bóg być musi czyli... Jest stwórca, ale z żadną nauką kościoła się nie zgadzamy. Ba, Tak na wszelki wypadek będę wierzył bo gdy okaże się, że istnieje to zawsze będę mógł się jakoś przed nim 'wytłumaczyć'. Obłuda i nic wiecej. Wierzący i niepraktykujący- zakały!
HA HA HA bardziej naiwnej wypowiedzi w życiu nie czytałem... kościół niech się najpierw rozliczy z czasów inkwizycji (mordował, grabił, gwałcił - tak dla przypomnienia). Zatem zakałą jest kościół jako istytucja z tymi nietoperzami w sutannach na czele...
Ostatnio edytowany 5 października 2012 r. o 09:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeuszu oskarzaż personalnie. Oby oskarzenie nie spłynęło na Ciebie nna sądzie ostatecznym.
Ostatnio edytowany 5 października 2012 r. o 09:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z nonsensopedii: Co wiadomo o księżach? Chociaż księża są formacją ściśle tajną, niektóre fakty są znane: Ulubiony film księży: Seksmisja. Szczególnie fragment: "Wez pigułkę! Wez pigułkę!" Ksiądz jest zaprogramowany, abyś uważał go za większego niż Boga. Ksiądz jest zaprogramowany na wysysanie pieniędzy. Głównie z twojego portfela. Ksiądz jest zaprogramowany na wysysanie większej ilości pieniędzy. Również z twojego portfela. Księżom NIGDY nie wystarczają pieniądze z tacy, ksiądz jest zaprogramowany, aby sępić ze skarbon, ze ślubów, chrztów[1], komunii, bierzmowań, chodzenia po kolędzie i tym podobnych dyrdymałów. Ksiądz czci swojego guru Rydza. Ksiądz jest zaprogramowany, aby zdobyć Maybacha. Ksiądz i tak znajdzie pieniądze, które ukryłeś. Tak, te pod dywanem też. I te pod podłogą. Tak, każde, nawet w skarpetce. W uchu nie sprawdzaj, już dawno zabrał. Ksiądz ma seryjnie montowany echo radar służący do znajdywania pieniędzy. Gdy znajdzie, zabierze strasząc bajkami o piekle. Uważają, że jak ktoś obejrzy lub przeczyta Harry'ego Pottera, to ta osoba będzie się smażyła w Piekle. Obecnie szczególne skupiska tego gatunku występują głównie w krajach takich jak: Polska, Malta, Meksyk. Planowane jest zakładanie rezerwatów dla księży, aby gatunek ten nie wyginął zupełnie. Wiadomo, że jeden z rezerwatów zlokalizowany ma być na terenie Włoch, drugi na terenie Polski. Zdaniem obecnych władz Polski zlokalizowanie rezerwatu na terenie RP jest niemożliwe. Zdaniem obecnych władz Włoch zlokalizowanie rezerwatu na terenie tego kraju jest niemożliwe. Być może sprawą zajmą się ogrody zoologiczne bogatszych państw świata. W 2 dekadzie 21 wieku możliwe jest też całkowite wyginięcie gatunku księży. Szkodliwość księży jest ogromna. Powodują oni wielkie cierpienia u osób chorych na alkoholizm. Przestrzegają przed zgubnymi skutkami tej choroby innych, a sami, demonstracyjnie wypinając brzuchy, piją alkohol w miejscu publicznym, czyli w kościele, gdzie patrzą na to gorszące widowisko czasem duże grupy ludzi (często także biedni alkoholicy, wystawieni wtedy na wielkie pokusy). Według prawa za takie zachowanie księżom należą się mandaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie przede mną ostrzegają biskupi z Niemiec czy z Anglii ale przed tą pseudowizjonerką a ty ją promujesz, a po drugie nie pamiętam byśmy byli na ty, na swojej stronie komentarzy kościoła nie wpuszczasz, tylko swego kościoła a księży którzy cię upominają posądasz o rzucanie klątw teraz organizujesz za nich margaretki taka postawa "Panu Bogu świeczkę a Marii od niemiłosierdzia ogarek" Jeśli chcesz mi odpisać to proszę pisać na pan. Jedyne co umiesz to zastraszać i ośmieszać kościół. Nawróć się póki czas, stań przed lustrem z krzyżem i powiedz że nie zrobiłeś tego dla zarobku i sławy a potem okaż wg św. Faustyny posłuszeństwo Kościołowo jak i ona pokazywała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
"Żyjemy w czasach ostatecznych, chcemy, aby ludzie się nawrócili." Pani Gumkowska powinna sektę założyć. " Koniec świata" Faktycznie żyjemy w czasach ostatecznych skoro widzę takie rzeczy, ale P. Gumkowska wie na 100% że to "czasy ostateczne" ŻENADA. Jestem katolikiem i mi WSTYD za kościół. Wstyd za księży molestujących dzieci, piorących ludziom mózgi. WSTYD za te plakaty!!! WSTYD! Ateistyczne bilbordy są neutralne i pozytywne. Plakaty katolickie kompromitują ludzi wierzących w Boga na całej lini. Ja nie podpisuję się pod tą FARSĄ! A wierzę w Boga!
proponuję bilbord... z Twoimi słowami.. Ciekawe kto na to odpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Wójcik epatuje ignorancją. Wieczne męki PO śmierci interpretuje jako śmierć w męczarniach. I czy rzeczywiście akurat ateiści są tym zastraszeni, skoro nie wierzą w Boga ani w grzech? KOGO chcą "uwolnić" od religii? Siebie chyba nie, a czy kto inny ich o taką obronę prosił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy naprawdę macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.. już bez przypisywania ten taki ten siaki... widząc taki bilbord jakie odnieślibyście wrażenie? czy to nie zastraszanie? Moim skromnym zdaniem.. bardziej katolicy powinni się bać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy demokrację.Mnie nie przeszkadzają katolickie plakaty, dają świadectwo jacy są katolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
HA HA HA bardziej naiwnej wypowiedzi w życiu nie czytałem... kościół niech się najpierw rozliczy z czasów inkwizycji (mordował, grabił, gwałcił - tak dla przypomnienia). Zatem zakałą jest kościół jako istytucja z tymi nietoperzami w sutannach na czele...
Naiwne może i tak, ale z Twojej strony naiwność jest jeszcze większa. Oczywiście, że kościół jest jednym słowem- gównem (wszystkie kościoły w tym też satanistyczny). Ale Ty jesteś nikim więcej a hipokrytą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peace peace między Chrześcijany !!!! Te Wasze kłótnie tylko potwierdzają, że organizatorzy wkręcili Was i osiągnęli swój cel. Daliście się poprowadzić na smyczy jak roboty, jak zahipnotyzowani, ulegli jak pieski ludzie. Zakończcie tą dyskusje a nie będzie bilbordów, a nie będzie kłótni a nie będzie odwracania uwagi od ważnych spraw. Niech każdy uwielbia kogo chce ale nie dajcie się wodzić za nos. Oni właśnie sprawdzają czy można na takim uleglym społeczeństwie coś ugrać. To socjotechniczne działania NIE DAJCIE SIĘ, KAŻDY MA SWÓJ ŚWIAT I NIECH GO ULEPSZA!!! Każdy następny wpis będzie od tych co tym sterują !!!! Nie dajcie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Tadeuszu... bracie kochany w Panu Jezusie. Negujesz jedni promujesz inne ustami jakiegoś księdza... a może to nie ksiądz? Biskupi... cóż oni są tylko ludźmi... patrz na naszych co robią zabierają krzyż zamiast go bronić! Czytałem trochę te ostrzeżenia z Irlandii... pokaż konkretnie jakie tam błędy widzisz? Księga Apokalipsy Św. Jana już tam zapowiedziano czasy ostateczne i powtórne przyjście Pana Jezusa, zapowiedziano tez pojawienie się antychrysta. Twoje słowa nie przekonują mnie a to objawienie zmusza mnie do myślenie... a i zachęca do modlitwy np. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Poczytaj sam nie bój się miej odwagę i moc Ducha Świętego, Jego Światło cię oświeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszcz napisał:
Naiwne może i tak, ale z Twojej strony naiwność jest jeszcze większa. Oczywiście, że kościół jest jednym słowem- gównem (wszystkie kościoły w tym też satanistyczny). Ale Ty jesteś nikim więcej a hipokrytą.
gościu wymyśl coś, bądź kreatywny a nie po mnie powtarzasz biedny mały człowieczek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu chowałem Babcię. ksiądz - pochówek co łaska nie mniej niż 500zł - a u spowiedzi była ?? (osoba86 letnia leżąca na łóżku) Ja - Nie ksiądz - a to nie mniej niż 800zł Pomijam sprawę iż mowa w kościele była żałośnie nie na temat, a nawet nie przygotowono odpowiedniej ilości krzeseł dla dzieci - było o dwa za mało... I to był ostatni katolicki pogrzeb w mojej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr z Podlasia napisał:
Panie Tadeuszu... bracie kochany w Panu Jezusie. Negujesz jedni promujesz inne ustami jakiegoś księdza... a może to nie ksiądz? Biskupi... cóż oni są tylko ludźmi... patrz na naszych co robią zabierają krzyż zamiast go bronić! Czytałem trochę te ostrzeżenia z Irlandii... pokaż konkretnie jakie tam błędy widzisz? Księga Apokalipsy Św. Jana już tam zapowiedziano czasy ostateczne i powtórne przyjście Pana Jezusa, zapowiedziano tez pojawienie się antychrysta. Twoje słowa nie przekonują mnie a to objawienie zmusza mnie do myślenie... a i zachęca do modlitwy np. Koronka do Bożego Miłosierdzia. Poczytaj sam nie bój się miej odwagę i moc Ducha Świętego, Jego Światło cię oświeci.
Ale się diabeł cieszy, dziś promocja Mery od niemiłosierdzia bo dziś święto św. Faustyny od Miłosierdzia. czemu jej nie cytujecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla mnie stwierdzenie, że jeśli nie wierzysz w Boga, to umrzesz w mękach, jest przerażające." - czy ona tak zupełnie nie rozumie tego, co czyta, czy tylko udaje w celu konsekwentnego mieszania w głowach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre komentarze są mało poważne: 1) ateiści: "Bilboard nas przeraża" - skoro nie wierzyciew życie pozagrobowe, to czego się boicie?? 2) wierzący: "To sekta, herezje". Dzisiaj jest wspomnienie świetej Faustyny. W jej zapiskach mamy taki fragment: " (14) W pewnej chwili zostałam wezwana na sąd Boży. Stanęłam przed Panem sam na sam. (...) Natychmiast ujrzałam cały stan duszy swojej, tak jak Bóg na nią patrzy. Jasno ujrzałam wszystko, co się Bogu nie podoba. Nie wiedziałam, że nawet z takich cieni drobnych trzeba zdawać rachunek przed Panem. " Łatwo sprawdzić, że stosunkowo wielu świętych miało taki "próbny sąd ostateczny". Z treści na billboardzie wynika, że niedługo każdy człowiek przezyje takie doświadczenie. Czy to prawda, czy nie, to herezji w tym nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem cały polega na tym,że akcja jest piękna, tylko akcjonariusze posłużyli sie orędziami, o których wielu kapłanów wypowiada się negatywnie,mówiąc wprost,że są heretyckie. Gdyby posłużono sie oficjalną nauką kościoła, orędziami zatwierdzonymi, a tu jest cały kłopot,że herezje zwalcza się herezją. Może jednak,wyjdzie z tego dobro, bo większość kapłanów się wypowie o heretyckich pseudoorędziach z Irlandii, jednak trzeba się liczyć z tymże i wróg ubije swoją pianę, bo ludzie słabej wiary odrzucą wszystko, z obawy przed herezjami. Stratedzy po linii wroga naszego zbawienia nieźle to rozgrywają, narobią szumu fałszywkami i odstarszą ludzi od wszystkich przekazów, zwłaszcza tych prawdziwych. Ostrzegać trzeba i owszem przed karą, przed odwracaniem się od Boga i przed czekającymi nas wydarzeniami ale posługiwać się trzeba ZDROWĄ NAUKĄ KOŚCIOŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ateisci nie walczcie z czym czego wg was nie ma bo sie mija to z celem. Albo Bog jest i chcecie z nim walczyc albo go nie ma i po co tyle zamieszania. Bez sensu to wasze myslenie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla mnie stwierdzenie, że jeśli nie wierzysz w Boga, to umrzesz w mękach, jest przerażające." No i dobrze. Bój się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...